Menu CC
Menu CC
  • Very Chic Hotel Genel Görünüm

    Alakart Her şey Dahil

    Very Chıc Hotel

     

Very Chic Hotel, Turizm sektöründe trend olan Alakart Her sey Dahil konseptin izinden giden bir projedir. Menüde bulunan herseyi istege göre özgür seçebilme imkanı oldugunu bir sistemdir. “Big Master Kitchen & Co.” adı altında Very Chic Hotel Yiyecek-Içecek departmanında emektar çalısanlarımız tarafından uzun arastırmalar sonucunda özenle hazırlanan mutfak sanatlarında yeni bir trend olacak “A la Carte ” yöntemiyle kendine özgü bir hersey dahil konsepti gururla gelistirmis bulunmaktayız.

Very Chic Hotel Very Chic Hotel
Very Chic Hotel

Smıth & Chaı Co. 

“Smith & Chai Co.” markasıyla tamamen bir simit dükkanı konseptiyle olusturulmustur. Diger Alakart Her Sey Dahil konseptlerde yer alan saat 17:00-18:00 arasında sadece bir pastane olmayıp Geleneksel Türk atıştırmalık yiyecegi simit, su böregi, kol boregi, dondurma gibi sunumlar yapılan bir dükkan şeklinde hizmet verilmektedir.Social Bar; sıcaklık, ates, ask, samimiyet, güç, heyecan gibi kavramları simgeleyen Kırmızı-turuncu-sarı renklerini bir arada kullanarak farklı bir konseptle yansıtmaya çalıstıgımız 480 m2’lik havuz üzerinde kurulu havuz barımız bulunmaktadır.

The Millioanires Beach Club; otelimizin sag sahil bandında yer alan bir beach klubümüz mevcuttur. Very Chic Hotel misafirlerine özel indirimli olarak ekstradır. Özel Frozen kokteyller, nargile kösesi ve Dj performansı ile olan ünlü kulübümüzdür. A La Cart Hersey dahil konseptin dısındadır.

 

Very Chic Hotel
Very Chic Hotel Very Chic Hotel
Very Chic Hotel
Casa Cook Rhodes Greece Restaurant
Casa Cook Rhodes Greece Food
Casa Cook Rhodes Greece Restaurant
Meet Your Friends Transparent
Casa Cook Rhodes Greece Restaurant